«خواجه ظریف پیش از آمدن به هند با دختری از ارجنتاین – که عاشق صوفی‌یزم بود – به نام (دانیل) از طریق شبکه‌های اجتماعی وارد رابطه شده و هردو به هند آمدند تا باهم ازدواج کنند.

او در سال ۲۰۱۷ از طریق پاکستان و ایران وارد هند شد و در ایالت کرناتکا با دختر ارجنتاینی به نام دانیلا (Daniella) ازدواج نمود، اما این ازدواج بیشتر از ۵ ماه دوام نکرد. پس از آن دانیلا به سفارت ارجنتاین در دهلی شکایت کرده و سفارت این کشور او را از هند خارج کرد. اما شکایت رسمی‌ای علیه چشتی در دادگاه ثبت نشده است. در سال ۲۰۱۸ روزنامه کرناتکا گزارش مفصلی در این باره نشر کرده بود.

پس از ۵، ۶ ماه زندگی در کرناتکا، چشتی به شهر ناسک/ناسهیک مهاراشترا رفته و تا هنگام مرگ اش در این شهر سکونت داشت.

او در ۲۰۱۷ چینل یوتیوپ اش را ایجاد کرد که امروز بیشتر از ۲۲۶ هزار سبسکرایبر دارد. همچنان صفحه فیسبوک او بیشتر از ۵۰۰ هزار فالور دارد و صفحه اینستاگرام اش نیز بیشتر از ۱۰۰ هزار فالور دارد. در چینل یوتیوپ او بیشتر از ۶۰ میلیون بار ویدیوهایش بازدید داشته است.

او سخنان ستاره‌های بالیوود مانند شاهرخ خان، سلمان خان و دیگران را دست کاری کرده که گویا این ستاره‌ها در باره او ابراز نظر نموده اند و در صفحات اش به نشر می‌سپرد تا بازدید کننده‌هایش بیشتر شوند.

در زمان مرگ اش به ارزش بیشتر از ۳۵ میلیون (۳.۵ کرور) روپیه هندی سرمایه داشته و به تازگی‌ها زمینی به مساحت ۱۵ هکتار نیز خریداری کرده بود. اما تمام سرمایه او به نام نزدیکانش بوده است؛ چون او به دلیل مهاجر بودن نام خودش خریداری کرده نمی‌توانسته است.

منبع عایداتی اش کمک‌های هوادارانش در داخل و خارج از هند بوده و همچنان در چینل یوتیوپ اش می‌باشد. او در مدت کمتر از پنج سال بیشتر از ۳۵ میلیون روپیه از این دو منبع عاید داشته است.

پولیس گفته که پنج تن – که از نزدیکانش بودند (از جمله راننده اش) – در قتل او دست دارند و از این میان تنها یک نفر آن بازداشت شده است. احتمالا دلیل قتل او مسایل مالی بوده است، اما به گونه قطعی نمی‌توان حکم صادر کرد.

در زمان مرگ اش یک زن و یک فرد دیگر که پاسپورت افغانستان را دارند نیز با او زندگی می‌کردند.

او امیدوار بوده که روزی شهروندی هند را کسب کرده و پس از آن سرمایه اش را به نام خودش انتقال دهد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *